ČBK spustila 21. ledna 2022 zkušební verzi nového zpravodajského webu zpravy.cirkev.cz, který nabídne více zpráv a článků z církevního prostředí, a to nejen z oficiálních zdrojů ČBK a diecézí, ale i z dalších církevních médií a zdrojů doma a ve světě. Zpravodajství o dění v církvi se dnešním dnem z webu cirkev.cz nově přesouvá jen na tento web.

Zpravodajský web zpravy.cirkev.cz je součástí portálu Cirkev.cz, jehož dlouhodobým cílem je přinášet zákazníkům stále více hodnotného a zajímavého obsahu ze života a dění v katolické církvi.

Mimo zpravodajství na portálu již nyní najdete digitální verzi Katolického týdeníkuE-shop provozovaný Karmelitánským nakladatelstvím a samozřejmě i web České biskupské konference, který však v souvislosti se spuštěním zpravodajského webu prodělá v nejbližší době grafickou i obsahovou změnu. Vše je snadno dostupné na jednom přehledném místě.

Jde zatím o pilotní verzi, proto budeme vděční za vaše připomínky či nápady. Ty nám můžete zaslat na e-mail [email protected].

zdroj: cirkev.cz